Zbawienny wpływ mydła na skórę

April 18, 2017 | By admin | Filed in: Blog.

Jeszcze nie tak dawno mówiono, że mydło ma negatywny wpływ na skórę, gdyż zbyt ją wysusza i osłabia. Yope chce pokazać że nie jest to do końca prawdą. Mydła mogą mieć negatywny wpływ na skórę, jednak tylko wtedy gdy są produkowane z nieodpowiednich składników, które w kontakcie ze skórą wysuszają ją i pozbawiają wielu cennych minerałów. Zarzut do mydeł odnosił się także do ich stanu stałego – mydła produkowane dzisiaj w formie płynnej są mniej szkodliwe dla skóry. A najbardziej bezpieczne są te, do których przygotowania używa się naturalnych składników.
Herbata, werbena i wanilia
To tylko część składników jakie możecie znaleźć w mydłach kosmetycznych od Yope. Składniki te w dużej mierze stanowią podstawę dla tych produktów i to właśnie ich w składzie znajdziecie najwięcej. Nie tylko wykazują właściwości oczyszczające, ale także antybakteryjne, przeciwzapalne, oraz uwaga! Nawilżające. To samo za siebie mówi, że mydła nie muszą wysuszać skóry. Wystarczy dodać do nich odpowiednie składniki wykazujące właściwości nawilżające. W przypadku opisywanych produktów, dużą rolę pełnią oleje – lawendowy oraz oliwkowy, które świetnie nawilżają i wygładzają skórę.
Nie tylko do dłoni
Uważa się, że mydło jest stosowane tylko do dłoni i takie jest jego zadanie. Okazuje się, że osoby które zmagają się z problemami ze swoją cerą, również powinny korzystać z mydła podczas codziennej pielęgnacji twarzy. Poprzez wykazywanie właściwości odżywczych, oczyszczających i przeciwzapalnych oraz przeciwbakteryjnych, dokładnie czyszczą skórę ze wszystkich zabrudzeń i chronią ją przed dostawaniem się do jej głębszych warstw niekorzystnych substancji pochodzących z otoczenia.
Jeżeli chcesz zadbać o swój wygląd sprawdź ofertę Yope na naturalne mydła, które w 98% składają się z tego, co daje nam natura.


Tags:

Comments are closed here.